Jak na případné reklamace

Odstup od smlouvy.

Do 14 dní od obdržení zboží máte nárok na odstoupení od smlouvy bez udání důvodů. Reklamované zboží musí být zasláno v původním stavu na naši adresu (Batohama, Kvítková 248, 760 01 Zlín) na Vaše náklady. Vámi zaplacená částka za reklamované zboží bude vrácena stejnou metodou, jakou byla přijata a to obratem to obdržení reklamovaného zboží na naší adrese.

 

Jak řešit závadné zboží?

Všechny naše produkty jsou manufakturně vyráběny v rozvojových zemích, tudíž se občas může stát, že produkt je poškozen či nefunkční.

S myšlenkou minimálního dopadu na životní prostředí v hlavě jsme přišli s jednoduchým řešením. Zašlete nám popis závady v reklamačním formuláři, který naleznete ve spodní části stránky, označte “oprava zboží” o a přiložte ideálně i fotografii. My najdeme ve vašem okolí krejčovství/opravnu a zašleme vám její adresu/kontakt. Po vyhotovení opravy nám stačí zaslat účtenku a my vám ji proplatíme. 

  • Vaše ušetřené náklady na poštovném, které byste vynaložili při klasické reklamaci
  • Kratší čekací doba vyřízení oproti klasické reklamaci
  • Absence přepravy (k nám a zpět k vám) = nižší dopad na životní prostředí

 

*V individuálních případech po domluvě nám vadný produkt můžete zaslat na adresu Batohama, Kvítková 248, 760 01 Zlín na vlastní náklady v originálním balení a my vám jej do 14 dnů od obdržení vyreklamujeme.

 

Parťák přišel v jiné barevné kombinaci.

Pár z našich parťáků jsou “not wasted”, to znamená, že byli vyrobeni ze zbylých kusů látek a odstřižků aby se zabránilo zbytečnému plýtvání. Na tyhle případy ovšem upozorňujeme v popisu daného parťáka. Pokud nemáte rádi překvapení, ale parťák se vám líbí, neváhejte nás kontaktovat, zašleme vám fotografie několika barevných kombinací, které v daný čas máme a vy si budete moct vybrat. V případě jiných dotazů nás kontaktujte na info@batohama.cz.

 

  

Ke stažení reklamačního formuláře klikněte na “Reklamační formulář” níže.

 

Reklamační formulář

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení